KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Zgodnie z wymogami art. 23711 §2 Kodeksu Pracy oraz Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP proponujemy Państwu stałą obsługę w zakresie BHP – OUTSOURCING USŁUG.

Outsourcing to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli na oszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy. Korzystanie z usług firm zewnętrznych należy do najefektywniejszych i najtańszych strategii zarządzania bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie.

Oferujemy Państwu wysoko wyspecjalizowaną usługę przejęcia obowiązku utworzenia służby BHP. Dzięki naszym usługom nie muszą Państwo tworzyć kolejnego etatu w swojej Firmie. Nasi wykwalifikowani Inspektorzy i doradcy będą do Państwa dyspozycji.

Usługa outsourcingu ze względu na wielowątkowość i działanie wielopłaszczyznowe jest uzgadniana z każdym przedsiębiorstwem indywidualnie. Warunki współpracy zostają dostosowane do rodzaju branży oraz szczegółowych wymagań Klienta.

Przenosząc zadania związane z pełnieniem obowiązków służby BHP na wykonawcę, uzyskujecie Państwo wykonanie usług z gwarancją lepszej jakości. Zastosowanie OUTSOURCINGU USŁUG pozwoli Państwu skoncentrować się na podstawowej działalności, na realizacji priorytetowych celów i zadań związanych z zasadniczą sferą działalności Państwa przedsiębiorstwa.

  

  

 

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy Państwu min.:

  • szkolenia bhp dla wszelkich grup stanowiskowych,
  • tworzenie wymaganej dokumentacji BHP i pracowniczej,
  • obsługę wszelkich zdarzeń wypadkowych, prowadzenie postępowań,
  • reprezentowanie podczas kontroli organów nadzoru (PIP, PIS, PSP, UDT),
  • wykonywanie cyklicznych audytów pomieszczeń pracy, wydawanie zaleceń,
  • pełne wsparcie doradcze w zakresie prawa pracy, przepisów BHP i innych branżowych,
  • wiele innych zgodnych z wymaganiami i specyfiką branży Klienta.

 

Początek strony